انبوه سازان املاک

 • مجموعه آزیدهاک

  مجموعه آزیدهاک

  /ایران/استان اصفهان /

  با مدیریت رسول آزیدهاک از سال 1350 در طراحی و ساخت و ساز و زمینه دکوراسیون داخلی و مصنوعات چوبی در شهر اصفهان مشغول به فعالیت بوده و در طی این سـال ها با استفـاده از بروزترین متریال هـا و دستگــاه هـا سعی در ارائه خدمات با بهترین کیفیت به مراجعین خود داشته است. این مجمـوعه از سـال 1396 با هدف یک پارچه کردن تمامی گروه های مرتبط با معمـاری داخـلی و بیرونی فعالیت خود را گسترش داده.

 • Company Island Green

  Company Island Green

  // /

  گروه شرکت‌های آیکوت که در ماگوسا، قبرس شمالی نشات گرفته است، ۲۰ سال پیش توسط فرد تجاری سرمایه‌گذار Aykut Satvet تأسیس شد. شرکت ما که موفقیت بخش خودروسازی خود را به ساخت و ساز رساند، قصد ساخت ساختمان های کاربردی تر با کیفیت بالاتر را از طریق فناوری های ساخت و ساز توسعه یافته داشت. اصل ما ارائه خدمات با کیفیت بالا از طریق یک قدرت همیشه در حال تکامل همراه با 20 سال تجربه است.

 • Compani UZUN

  Compani UZUN

  // /

  به گروه اوزون خوش آمدید ما برای آینده ای بهتر می سازیم. ما یک زندگی مطابق آرزوی همه دارد. ما امن ترین و باکیفیت ترین زندگی را از زمان تاسیس آن در سال 1980 به شما پیشنهاد می کنیم تا با پروژه های طراحی شده ویژه ما برای شما مشتریان محترم و گزینه هایی که با شادی و آرامش تجربه خواهید کرد درهای آینده شما را بگشاییم. اکنون رویای خود را از بین پروژه های ما انتخاب کنید.

 • Company ALPHA

  Company ALPHA

  /قبرس شمالی/گیرنه /

  گروه آلفا (Alfa Group) شرکت سرمایه‌گذاری و خوشه‌ای روسی است. که در حوزه‌هایی چون: نفت و گاز، بانکداری شرکتی، بانکداری سرمایه‌گذاری، مدیریت دارایی، خدمات بیمه، مخابرات و سرمایه‌گذاری فعالیت می‌نماید.

 • Company Kocani

  Company Kocani

  /قبرس شمالی/فاماگوستا /

  نام پروژه : home land 7

 • Company AFIK group

  Company AFIK group

  /قبرس/قبرس شمالی /

  پروژه ها : caesar beach شهر : لانگ وبچ گروه افیک یک شرکت توسعه و ساخت و ساز بین المللی است که اسرائیل، ترکیه، قبرس، آلمان و یونان. ما شرکت یک کسب و کار خانوادگی خصوصی به خوبی تثبیت شده است.

 • Company Forever

  Company Forever

  /قبرس شمالی/فاماگوستا /

  نام پروژه : for everGreen

 • مهندس بیگ

  مهندس بیگ

  /ایران/استان اصفهان /

  از سال 1367 تا اکنون در ساخت و ساز فعال بوده اند در شهرهای اصفهان - اهواز - کرمان - تهران - شیراز - شهرکرد در اصفهان در منطقه های 7 و 14 و رباط سوم کار کرده اند

 • دکتر انصاری

  دکتر انصاری

  /ایران/استان اصفهان /

  شروع فعالیت سازندگی از سال 1352 منطقه 8