انبوه سازان املاک

 • مهندس مرتضویان

  مهندس مرتضویان

  /اصفهان/جابر انصاری /

  از سازنده های خیابان جابر

 • مهندس مرادی

  مهندس مرادی

  /اصفهان/ملک شهر /

  از بهترین سازنده گان اصفهان می باشند و سابقه خوبی در ملک شهر دارند

 • شرکت سازه اندیشان پویا

  شرکت سازه اندیشان پویا

  /استان اصفهان/اصفهان /

  توسعه روز افزون فعاليت های تجاری ،فرهنگی، تفریحی و سرمايه­ گذاری عمده بخش خصوصی در این خصوص و همچنین توجه و سرمایه گذاری ویژه دولت در بخش صنايع فولاد، سيمان و صنايع سنگين ، مهندسين مشاور سازه انديشان پويا (SAP) را كه از سال1383 بنيان آن نهاده شده بود

 • Company Dovec - دووچ

  Company Dovec - دووچ

  /قبرس شمالی/فاماگوستا /

  ساخت و ساز Dovec Döveç Construction LTD در سال 1989 توسط برادران محرم و الماس دووچ در منطقه فاماگوستا در جمهوری ترک قبرس شمالی تأسیس شد.از آن زمان شرکت ما به عنوان یک شرکت خانوادگی شروع به کار کرد و نهادینه شد. گروه دووچ که 34 سال است در حال ایجاد اعتماد بوده است با خط مشی کیفیت، خلاقانه، زیبایی شناختی و پایداری خود موفق شده است در بخش خود پیشگام باشد.

 • برند ماه لند

  برند ماه لند

  /ایران/استان اصفهان /

  آقای صمدی از سازندگان اصفهان با برند ماه لند منطقه 7

 • شرکت آپتوس ایران

  شرکت آپتوس ایران

  /البرز/کرج /

  شرکت ” آپتوس ایران” که در سال ۱۳۶۰ بصورت سهامی خاص تاسیس گردیده، با بیش از سه دهه فعالیت مستمر و پویا، هم اکنون در زمره شرکت های برتر صنعت ساختمان کشور شناخته می شود، ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظام مند، در توسعه و تعالی زیرساختها عمرانی کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین ساختمانی گام بردارد.

 • Company Aladag - آلاداغ اینشات

  Company Aladag - آلاداغ اینشات

  /قبرس/قبرس شمالی /

  پروژه آلاداغ اینشات و مسکن مصطفی آلاداغ، که از هسته اصلی بخش ساخت و ساز قبرس شمالی بزرگ شد و در TRNC نامی برای خود دست و پا کرد، ساخت و ساز آلاداغ را در 27 فوریه 2005 تأسیس کرد.او با جمع آوری دانش، تجربه و چشم انداز خود در زیر سقف یک شرکت موفق شد آلاداغ کانستراکشن را با خانواده و تیم مجرب خود به یک برند تبدیل کند.مصطفی ALADAĞ İNŞAAT، که با راه حل های نوآورانه و سیستم های زیرساختی قوی که به این بخش آورده ایم، اعتماد مشتریان را برمی انگیزد، از سال 2002 پروژه های کیفیت محور را با موفقیت تمام کرد.

 • Compani UZUN

  Compani UZUN

  /قبرس/قبرس شمالی /

  به گروه اوزون خوش آمدید ما برای آینده ای بهتر می سازیم. ما یک زندگی مطابق آرزوی همه دارد. ما امن ترین و باکیفیت ترین زندگی را از زمان تاسیس آن در سال 1980 به شما پیشنهاد می کنیم تا با پروژه های طراحی شده ویژه ما برای شما مشتریان محترم و گزینه هایی که با شادی و آرامش تجربه خواهید کرد درهای آینده شما را بگشاییم. اکنون رویای خود را از بین پروژه های ما انتخاب کنید.

 • دکتر انصاری

  دکتر انصاری

  /ایران/استان اصفهان /

  شروع فعالیت سازندگی از سال 1352 منطقه 8