حریم خصوصی

هدف از جمع‌آوری اطلاعات کاربران

هر چند بازدید از صفحات تارنمای سازمان، نیازمند ارائه اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد اما ارائه برخی از خدمات به صورت الکترونیکی و غیر حضوری مستلزم دریافت اطلاعات شخصی کاربران بوده و پس از تحلیل اطلاعات، این خدمات به کاربران ارائه می‌شود. اطلاعات جمع‌آوری شده، صرفا برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای پورتال مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

چه اطلاعاتی را جمع آوری می‌کنیم؟

نام و نام خانوادگی برای اشخاص حقیقی

نام شرکت برای اشخاص حقوقی

شماره تماس همراه برای اطلاع رسانی پیامکی وضعیت درخواست‌های شما


نشانی پست الکترونیکی

نشانی و کدپستی و سایر اطلاعات کیفی و کمی کسب و کار شما متناسب با نوع درخواست شما در راستای ارائه خدمات مجوزهای الکترونیکی کسب وکار

آدرس IP

تاریخ و زمان ورود


نام و نسخه سیستم عامل و مرورگر تجهیز شما


 

چگونه از اطلاعات شخصی شما محافظت و نگهداری می‌کنیم؟

امنیت اطلاعات شخصی شما برای ما اهمیت داشته و همواره اقدامات فیزیکی، مدیریتی و فنی مناسبی برای محافظت از اطلاعات شخصی شما در برابر دسترسی غیرمجاز، افشاء، استفاده نامناسب، تغییر، آسیب‌ رساندن یا از دست رفتن آنها صورت می‌گیرد. همچنین آموزش‌هایی در حوزه امنیت و حفاظت از حریم خصوصی برای کارمندان ارائه می دهیم تا آگاهی آنها را درباره حفاظت از اطلاعات شخصی افزایش دهیم. همچنین اطلاعات اخذ شده از کاربران صرفا در اختیار متولیان رسیدگی به درخواست‌های طرح شده کاربران قرار خواهد گرفت.
 

فناوری­های مورد استفاده در دریافت اطلاعات

به منظور بهبود استفاده از تارنما، از کوکی استفاده می شود. کوکی یک فایل متنی کوچک است که تارنمای سازمان بر روی رایانه شخصی شما قرار می دهد تا بتواند اطلاعاتی در مورد استفاده شما از تارنما داشته باشد. شما می توانید با تغییر تنظیمات مرورگر خود، از استفاده از کوکی ها جلوگیری کنید. از آنجایی که کوکی ها فاقد هرگونه داده ای جهت اجرای فرامین و کدهای کامپیوتری است، ناقل ویروس های کامپیوتری نبوده و نمی تواند کامپیوتر شخصی شما را آلوده سازد.

 

پیوند به دیگر تارنماها

در بخش پایگاه‌ها و درگاه‌های مرتبط تارنمای سازمان، تعدادی لینک فعال به تارنمای دیگر وجود دارد که متعلق به دستگاه‌های اجرایی دیگر می‌باشد. ممکن است این تارنماها قوانین ویژه خودشان را داشته باشند که پیشنهاد می‌کنیم قبل از استفاده از این تارنماها آن را مطالعه نمایید.

 

تغییر در سیاست‌های جمع آوری اطلاعات

با توجه به تغییر سیاست‌های کاری سازمان در راستای ارائه بهتر خدمات، پیشنهاد می‌کنیم هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی سیاست‌های جمع آوری اطلاعات مطلع شوید.

 

تماس با ما

اگر شکایت یا مشکلی در مورد حریم خصوصی و یا سوال و نظری درمورد بیانیه حفظ حریم شخصی دارید، با پست الکترونیکی support@Alonak.com با ما تماس بگیرید.