• پروژه باغ آپارتمان هومان

  پروژه باغ آپارتمان هومان

  /جابر انصاری/خ مخابرات /

  پروژه باغ آپارتمان هومان با زیربنای ساخت 16000 مترمربع در شهر اصفهان استان اصفهان در زمینی به مساحت 3000 مترمربع با اسکلت بتنی در هشت طبقه و سه بلوک مجزا در حال احداث می باشد. تاریخ شروع پروژه اسفند ماه 1400 و پیش بینی برای تاریخ تحویل پروژه اسفند ماه 1404 می باشد. کارفرما و سرمایه گذار پروژه مذکور مهندس امید میرزایی و مشاور و مجری پروژه شرکت طرح و توسعه هومان بوده است. کاربری پروژه مذکور مسکونی می باشد .

 • Terrace Park - پارک تراس

  Terrace Park - پارک تراس

  /قبرس شمالی/فاماگوستا /

  به لطف موقعیت جغرافیایی آن در مرکز فاماگوستا، مجاورت با دانشگاه مدیترانه شرقی، بیمارستان ها، مراکز خرید، رستوران ها و کافه ها سرمایه گذاری است که در مدت زمان کوتاهی برای خریدار سود می آورد. پروژه تراس پارک که بازدهی بالایی را برای سرمایه گذاران خود فراهم می کند، دارای 102 اقامتگاه با استودیوهای مختلف، 1 + 1، 2 + 1 و 3 + 1 آپارتمان دوبلکس است.

 • کوئرنسیا لانگ بیچ - Querencia Long Beach

  کوئرنسیا لانگ بیچ - Querencia Long...

  /قبرس شمالی/فاماگوستا /

  پروژه ای باشکوه که فضایی خارق العاده را به لانگ بیچ خواهد آورد. Querencia در 400 متری دریا واقع شده است درست در مقابل یک ساحل منحصربفرد، با منظره لاجوردی الهام بخش، فضاهای زندگی برجسته و امکانات اجتماعی، نور را در آینده تسکین می دهد

 • پانورامای لانگ بیچ - Long Beach Panorama

  پانورامای لانگ بیچ - Long Beach...

  /قبرس شمالی/فاماگوستا /

  این پروژه در مرز خط موازی با ساحل که طبق ضوابط منطقه بندی 2 طبقه تعیین شده و در فاصله 180 متری از دریا در فاصله دو دقیقه پیاده روی قرار دارد. با فضاهای داخلی مشترک در طبقه همکف، تمام آپارتمان ها از طبقه اول به سمت دریا هدایت می شوند و به گونه ای طراحی شده اند که دارای دید باشند. با بازار، رستوران ماهی و منطقه پارک که در یک دایره 100 متری در اطراف آن قرار دارد، یک مکان زندگی در قلب ساحل لانگ به زندگی با کیفیت بالا کمک می کند.

 • La isla - ویلاهای لا ایلا

  La isla - ویلاهای لا ایلا

  /قبرس شمالی/فاماگوستا /

  ویلاهای La Isla که توسط گروه Döveç با شعار "نفس پاکیزه به آینده" طراحی شده است، با مفهومی ظاهر شد که نشان دهنده لذت، طبیعی بودن و آرامش زندگی جزیره ای است. این پروژه که از 211 اقامتگاه تشکیل شده است که باعث می شود پدیده محله ای که در نقطه تلاقی طبیعت و تجمل از آن غافل شویم و به کودکان اجازه دهد اوقات خود را با خیال راحت سپری کنند، از هر نظر موقعیت مکانی عالی دارد.

 • Sky Sakarya - آسمان ساکاریا

  Sky Sakarya - آسمان ساکاریا

  /قبرس شمالی/فاماگوستا /

  محدوده، آسمان است! Sky Sakarya که در فاصله چند قدمی خیابان ساکاریا، مرکز خرید سیتی مال و بسیاری از مشاغل واقع شده است، این یکی از محبوب ترین مناطق شهر است، "اسکای ساکاریا" به عنوان آخرین ساختمان از سه گانه در بسته همسایه گلدن رزیدنس زنده می شود

 • Courtyard -هتل کورتیارد ریزورت

  Courtyard -هتل کورتیارد ریزورت

  /قبرس شمالی/فاماگوستا /

  حیاط لانگ بیچ این افتخار دارد که با درک خدمات عالی و تیم حرفه ای خود در یکی از برجسته ترین مناطق قبرس، ایسکله لانگ بیچ، میزبان مهمانان خود باشد. خواسته‌های همه سنین و گروه‌ها، از کودکان گرفته تا افراد مسن، از خانواده‌ها تا جوانانی که می‌خواهند در تعطیلات استراحت کنند و خوش بگذرانند، برآورده می‌شود.

 • ویلا سالامیس 4 فصل -Season

  ویلا سالامیس 4 فصل -Season

  /قبرس شمالی/فاماگوستا /

  4 Season 1 (Dovec) ویلا سالامیس 4 فصل در مورد پروژه: ما رویای زندگی را برای شما محقق می کنیم که در آن طبیعت و دریا در مرکز زندگی جدید در هم تنیده شده اند. 'ویلاهای 4 فصل' که می تواند نیاز و اطمینان شما را در هر شرایطی به دور از استرس شدید شهر در فاصله 5 دقیقه پیاده روی تا دریا تامین کند. ما به شما فرصتی برای ملاقات با پروژه ما ارائه می دهیم.با بسیاری از گزینه های مختلف بین 200 متر مربع و 284 متر مربع، اکنون می توانید به راحتی و آرامشی که در آرزوی آن بودید برسید.

 • Villa terace Alsancak - آلسانجاک

  Villa terace Alsancak - آلسانجاک

  /قبرس/قبرس شمالی /

  دسته پروژه: پروژه های تکمیل شده نام پروژه: ویلا تراس Alsancak یک پروژه کاملاً جدید دیگر از Aladağ İnşaat! شروعی جدید در آلسانجاک!